יום שני, 15 ביולי 2013

לגור באגדה אירופאית

הדירה הזו הייתה פרויקט מושקע במיוחד, גם מבחינת היקף השיפוץ שכלל את כל הבית (6 חדרים) וגם מבחינת הירידה לפרטים, אבל זה היה גם בין הפרויקטים שהכי נהניתי לעבוד עליהם. בעלת הבית, שהגיעה אלינו דרך האתר, היא אישה מקסימה, עם מודעות לעיצוב ותשומת לב מיוחדת לפרטים. היא רצתה שילוב של סגנון אירופאי רומנטי עם קו מודרני.

בסלון ירשנו מבעלי הבית הקודמים ספריית גבס אותה הוחלט לפרק ובמקומה הודבק טפט עם מנורות קיר. גם לא היה צורך בטלוויזיה בסלון והוחלט על מראה עם מסגרת עבה בתור פריט מרכזי, המראה נתלתה על גבי טפט פסים בהיר.
מוטיב נוסף הוא קרניז הגבס שחוזר במקומות נוספים בבית. רצינו לשדרג את הדלתות ולהתאימן לסגנון, וכדי לחסוך בעלויות של החלפת הדלתות, הוחלט לצבוע אותן ולהדביק קרניז גבס. בחדר השינה השתמשנו בפרופיל גבס כדקור על גבי הקיר. חלק גדול מהטקסטיל בבית נבחר ונתפר במיוחד - הכריות, הווילונות, כיסוי המיטה בחדר השינה.


הסלון לפני השיפוץ
הסלון אחרי השיפוץ
פינת נטילת ידיים

מרפסתפינת האוכל אחרי


המטבח


בחדר השינה ביטלנו את חדר הארונות ובמקומו מיקמנו ארון קיר (יש חדר ארונות נוסף בדירה), מה שמאוד פתח שם את החלל. את המיטה מיקמנו בצורה שונה ממה שהייתה אצל הדיירים הקודמים, בין השאר כדי לאפשר צפייה נוחה בטלוויזיה. הטלוויזיה מוקמה בתוך נישה בקיר גבס שנבנה עבורה. הזוג שלנו רצה תמונות מהחתונה בחדר, בחרנו ארבע תמונות שהודפסו בשחור לבן ומוסגרו במסגרות זהות.

חדר השינה לפני
חדר השינה אחרי
חדר השינה לפני - עם חדר ארונות


חדר השינה אחרי - עם ארון קיר


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה